SLUČAJ "SIMONOVIĆ": Tužilac se žali na kaznu:
DRUGO osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podnelo je žalbu na prvostepenu presudu bivšem predsedniku opštine Grocka Dragoljubu Simonoviću, kojom je on osuđen na četiri godine i tri meseca zatvora, zbog podstrekavanja na paljenje imovine novinara portala "Žig info" Milana Jovanovića 12. decembra 2018.
Dragoljub Simonović / Foto P. Milošević
Tužilaštvo je u završnoj reči na suđenju, za Simonovića tražilo maksimalnu kaznu od osam godina zatvora.
Na četiri godine i tri meseca osuđen je i Aleksandar Marinković, koji je označen kao direktan izvršilac, dok je Vladimir Mihailović, osuđen na četiri godine zatvora.
Jovanović od početka tvrdi da je napadnut zbog svog pisanja o aferama predsednika opštine.
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)