RADNIKA IZ LESKOVCA UDARIO BAGER OD 25 TONA: Nije mu bilo spasa, ostavio iza sebe ženu i dva sina
MUŠKARAC G. A. (47), radnik špediterske firme iz Leskovca, poginuo je juče usled teških povreda koje je zadobio nakon što je bager udario u njega.
Foto: D. Dozet
Ova stravična nesreća dogodila se juče oko 10 sati, kada su G. A. i još dvojica radnika utovarali bager od 25 tona na kamion, piše "Jugmedia".
- U tom momentu je velika mašina udarila u njega. Ja sam bio unutra i nisam video tačno kako se desilo, ali kada sam izašao G.A. je davao znake života. Odmah sam ga odvezao u urgentni centar - priča vlasnik firme, Bratislav Stojiljković, koji izražava duboko saučešće supruzi poginulog radnika i njegovim sinovima.
Kaže da se upravo vratio iz bolnice.
- Do sada sam bio sa njegovom ženom i dvojicom sinova. Šta da vam kažem, velika tragedija, svi smo u šoku - kaže i dodaje da dva radnika, koja su bila sa G.A., nisu, na sreću, povređena.
Načelnik Službe za urgentnu medicini Milan Stojković ističe da je G.A. dovežen u veoma kritičnom stanju.
- Pokušana je reanimacija, intubiran je na skeneru, ali je, nažalost, tokom zbrinjava umro - kaže Stojković.
Preporučujemo
TRAGEDIJA U LESKOVCU: Radnika (46) udario bager, poginuo prilikom utovara mašine
10. 04. 2021. u 14:36
PRONAĐENO BEŽIVOTNO TELO RADNIKA IZ TESLIĆA: Tragičan kraj potrage kod Volujice
31. 03. 2021. u 11:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)