DR KISIĆ TEPAVČEVIĆ UPOZORAVA: Svakim danom imamo sve više nosilaca infekcije
SVAKIM novim danom imamo sve više nosilaca infekcije, koji mogu da šire virus, ne samo laboratorijski potvrđenih slučajeva, već onih koji nose virus, a da ne znaju i zato je od ogromnog značaja poštovanje svih epidemioloških mera, upozorila je danas članica Kriznog štaba dr Darija Kisić Tepčević.
Foto: Tanjug
Ona je navela da se svakako beleži trend učestalosti obolevanja, što, kaže, nije neočekivano za ovaj period godine, te da ne može da teši činjenica da je u svim zemljama okruženja i Evropi dosta lošija.
- Dokle god je virus prisutan, ne možemo da kažemo da je situacija stabilna, pogotovo sada kada je sezona respiratornih infekcija - rekla je Kisić Tepavčević.
Preporučujemo
OVE GRUPE SU NAJUGROŽENIJE U SRBIJI: Kompletna lista zaraženih po starosnoj dobi
25. 10. 2020. u 00:54
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)