TAČNO U PODNE: Lavrov se sutra obraća javnosti iz Moskve
MINISTAR spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov obratiće se sutra javnosti na konferenciji za novinare.
foto: Russian Foreign Ministry Press Service via AP
Lavrov će medijima obratiti u 12 časova iz Moskve.
Ranije smo pisali o tome da je dolazak visokog gosta iz Moskve pod velikim znakom pitanja, jer su prelet njegovom avionu zabranile Crna Gora, Severna Makedonija i Bugarska.
Podsećamo, ranije danas, premijerka Ana Brnabić rekla je da je situacija u vezi sa posetom Lavrova izuzetno komplikovana.
Predsednik Vučić je pre dva dana, govoreći o poseti Sergeja Lavrova Srbiji, rekao da je ona planirana, da je ustanovljeno kako bi trebalo da izgleda, ali je naglasio da oko te posete ima nekih "drugih problema", te da će u roku od dva dana obavestiti javnost o tome.
Preporučujemo
NATO ispred Predsedništva organizuje proteste protiv Vučića i Lavrova
05. 06. 2022. u 20:27
TEGELTIJA DEMANTOVAO TURKOVIĆEVU: Nije tačno da je Lavrovu zabranjen ulazak u BiH
05. 06. 2022. u 20:24
EVO DOKAZA: Ovo je dokument kojim je Crna Gora zabranila prelet Lavrovu (FOTO)
05. 06. 2022. u 16:23
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)