U PARAĆINU JOŠ JEDNA KOVID-INFEKCIJA: Prvog dana juna 18 pregleda u kovid-ambulanti
PREMA današnjem izveštaju paraćinskog Doma zdravlja, juče je u kovid-ambulanti za odrasle te ustanove 27 pacijenata testirano brzim antigenskim testom na virus korona.
Foto: Z.R.
Među testiranima je bilo devetoro dece upućene iz dečjeg dispanzera. Samo jedan nalaz bio je pozitivan.
Uzori za PCR testiranje uzeti su od sedam pacijenata, a rezultati se još očekuju.
Na bolničkom kovid-odeljenju situacija je nepromenjena – i dalje je na hospitalnom lečenju troje pacijenata, a u protekla 24 sata nije bilo prijema ni otpusta.
Protekli mesec u Paraćinu završen je sa 128 kovid-pozitivnih nalaza, što je skoro duplo manje u odnosu na april.
Preporučujemo
ZBOG KVARA NA GLAVNOM DOVODU: I danas problem sa vodosnabdevanjem Paraćina i Ćuprije
21. 01. 2026. u 16:42
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)