PETORO LJUDI BILO ZAGLAVLJENO U SNEGU: Akcija spasavanja kod Vučitrna, policija se probila do njih
POLICIJA je u selu Kurilovo kod Vučitrna spasila pet osoba, koje su se nalazile u automobilu koji je bio zaglavljen u snegu.
Foto: DZI opštine Paraćin
Kako se navodi u saopštenju, policijske jedinice su se juče probile kroz sneg na putu do sela Kurilovo, koje se nalazi u planinskom području i znatno je udaljeno od Vučitrna.
Prethodno je policija pozvala preduzeće za održavanje puteva da raščisti put, a potom uspela da nađe ljude zaglavljene u snegu i pomogne im da se vrate u Vučitrn.
(Kosovo Online)
BONUS VIDEO: VETAR STVARA NANOSE VEĆE OD METRA - Sneg u novovaroškom kraju ostavio odsečene na desetine sela
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)