BIĆE ZAVRŠENA U FEBRUARU: Zgrada Prve mesne zajednice postaće sala za venčanja
RADOVI na rekonstrukciji zgrade Prve mesne zajednice, stare preko šest decenija, u punom su jeku.
Foto:SO Ćuprija
Trenutno se radi na zameni krovne konstrukcije, a nakon toga predviđeni su hidroizolacija podrumskih prostorija i podova, unutrašnji radovi i uređenje eksterijera zgrade. Vrednost investicije je 11 miliona dinara.
Početkom naredne godine zgrada će dobiti novu namenu-postaće sala za venčanja. Prvi mladenci će u novoj sali sudbonosno „da“ moći da kažu već u februaru.
Preporučujemo
POLICIJU ZVALI ZBOG - IGRAČKE: Roditelji iz Vranja revoltirani reakcijom škole
24. 02. 2026. u 14:47
VIŠE OD 1.100 PREKRŠAJA: Efekti pojačane kontrole saobraćaja PU Jagodina
24. 02. 2026. u 14:45
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)