SRBINU PRIJA ARGENTINA: Lajović razbio veliku nadu "belog sporta" u Buenos Ajresu
SRPSKI teniser Dušan Lajović plasirao se u osminu finala turnira u Buenos Ajresu, pošto je noćas pobedio 36. igrača sveta Francuza Artura Fisa posle dva seta, 6:3, 6:4.
G.Šljivić
Lajović, 58. teniser sveta, pobedio je posle sat i 30 minuta.
On je četiri puta oduzeo servis Fisu, koji je napravio jedan brejk.
Lajović će u osmini finala igrati protiv 54. tenisera sveta Alehandra Tabila.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
ĐOKOVIĆU SE SPREMA PAKAO! Karlos Alkaraz puca na ono što bi Novak najviše voleo
13. 02. 2024. u 10:04
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)