AUSTRALIJANAC PRAVO U CENTAR: Vimbldon? Zanima ih samo novac, ne sportisti
VIMBLDON je u sredu zvanično potvrdio da neće dozvoliti učešće sportistima iz Rusije i Belorusije na takmičenju u Engleskoj.
FOTO: M. Vukadinović
Reakcije javnosti su oštre. Novak Đoković javno je podržao Ruse, a reagovao je i Australijanac Džon Milman.
Milman, 80. igrač na ATP listi, nastupao je u Beogradu na Srbija openu, ali je od njega bolji bio Miomir Kecmanović, on je tom prilikom govorio o tretmanu Rusa na Vimbldonu.
- Kada sam se kvalifikovao za Vimbldon prvi put, tražio sam dve dodatne karte kako bi porodica mogla da me gleda. Rečeno mi je da sačekam u redu. Novac je tamo sve – ako ćete da suspendujete sportiste, dajte i sav svoj profit kao pomoć. Onda ćemo znati da ste ozbiljni - komentar je Milmana.
BONUS VIDEO: Stanojević pobesneo zbog nedosuđenog penala
Preporučujemo
"SULUDO!" Novak Đoković stao uz Ruse i Beloruse, progovorio o sramnoj odluci Vimbldona
20. 04. 2022. u 22:58
SUROV KRAJ CRNO-BELOG SNA: Partizan ispao iz Evrokupa u šok-utakmici u Areni!
20. 04. 2022. u 22:41 >> 22:41
TENISKA DRAMA: Novak Đoković na jedvite jade i uz mnogo sreće pobedio na Srbija openu, Laslo Đere umalo priredio senzaciju
20. 04. 2022. u 20:31 >> 20:33
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)