UVEK UZ ŠAMPIONE Ministar Udovičić posetio trening atletičara
MINISTAR omladine i sporta Vanja Udovičić iznenadio je danas na treningu srpske atletičare, Ivanu Španović, Asmira Kolašinca i Armina Sinančevića u Atletskoj dvorani u Beogradu.
FOTO: MOS
Srpski atletičari pripremaju za predstojeće Evropsko prvenstvo u dvorani, koje će se održati od 4. do 7. marta u Poljskoj.
- Naši atletičari su veliki šampioni, a njihova posvećenost i predanost su primer i motiv za sve nas. Siguran sam u njihovu rešenost da Srbiju obraduju kako evropskim, svetskim, tako i olimpijskim medaljama, a mi smo uvek tu da ih podržimo - rekao je Udovičić u saopštenju.
Preporučujemo
POGODILI SMO KVOTU 39! Naši tipsteri dominiraju! Evo novih predloga za mečeve na kojima verujemo da neće biti pobednika
DOMINACIJA!
27. 01. 2026. u 11:30
RUSIJA SLAVI: Estonija krenula da zarije nož u leđa Rusima - evo šta je upravo doživela
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu bile tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca, ali... nastavak je ipak obradovao Ruse.
27. 01. 2026. u 12:45
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (0)