PIŠE ISTORIJU NBA LIGE: Lebron oborio rekord i oduševio Edvardsa (VIDEO)
Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Lebron Džejms još jednom je ispisao istoriju NBA lige.
FOTO: Tanjug/AP
U porazu od Minesote (116:104) postao je najstariji igrač koji je u plej-ofu imao više od 35 poena.
Sa svojih 40 godina upisao je 38 poena i 10 skokova, te tako oduševi javnost, ali i rivale, poput Entonija Edvardsa.
- Bio je neverovatan. Uradio je sve što može da probaju da pobede. Šutirao je iz Jukatana, šutirao je ludo - rekao je Edvards.
I dodao.
- Uhvatio je jednu u tranziciji, bio sam blizu i mislio: "Neće sigurno da šutira i on je potegao". Bilo je zabavno gledati ga i igrati protiv njega danas - rekao je Edvards.
Minesota vodi sa 2-1 u prvom kolu plej-ofa Zapada, a treći meč na programu je u nedelju od 21 i30 časova.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
LAKŠI ZA POLA MILIONA: Nesvakidašnja kazna za čuvenog boksera (FOTO)
26. 04. 2025. u 12:45
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 16:13
KAKO IZGLEDA ŽIVOT U NAJHLADNIJEM MESTU NA SVETU? Selo u kojem se automobili ne gase, telefoni ne rade, a deca idu u školu na –50°C
PROSEČNA temperatura u gradu zimi pada na -58 stepeni Celzijusa...
07. 01. 2026. u 18:20
Komentari (0)