KONJSKA GLAVA ZA NIKOLU JOKIĆA! Sramna provokacija u Los Anđelesu, oglasio se trener Denvera
Los Anđeles Klipersi rutinski su savladali Denver Nagetse sa 117:83 u trećem meču prve runde plej-ofa, a duel u Intuit domu obeležile su sramne provokacije upućene Nikoli Jokiću.
Foto: Printskrin
Naime, navijači Klipersa koji sede iza koša, u delu hale poznatom kao "The Wall", dobili su od kluba rekvizite u vidu konjskih kapa, koje treba da nose dok Jokić izvodi slobodna bacanja.
Neki od sedišta u toj zoni već su bili ukrašeni ovim neobičnim “kostimima”, a jasno je da je cela akcija pažljivo osmišljena kao pokušaj da se poremeti koncentracija dvostrukog MVP-a, poznatog ljubitelja konja i vlasnika hipodroma u rodnom Somboru.
Trener Denver Nagetsa, Dejvid Adelman, izneo je svoj stav povodom atmosfere u dvorani Klipersa i poručio sledeće:
- To može da bude dodatni motivacioni faktor – nadam se ne za odlazak kući. Mislim da je zaista jedinstveno to što pokušavaju da naprave. Stvarno mi se sviđa. Znam da su se neki uznemirili jer sam pomenuo ‘pojačavanje zvuka’ ili tako nešto, ali jednostavno je jako bučno… Volim to što rade ovde. NBA ligi je potrebno više toga – više kreativnosti. Tako je bilo dok sam odrastao… Nedostaje mi ta atmosfera i biće lepo biti deo toga.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
13. 07. 2026. u 06:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (0)