MARKO BARAĆ: ''Čeka nas vrlo težak zadatak protiv Vojvodine''

Filip Milošević

14. 02. 2024. u 14:26

TRENER košarkaša Mege Marko Barać izjavio je danas da njegov tim očekuje težak zadatak u četvrtfinalu završnog turnira Kupa Radivoja Koraća.

МАРКО БАРАЋ: Чека нас врло тежак задатак против Војводине

Foto:FOTO: Mega Mozzart/Dragana Stjepanović

Mega će sutra od 17 sati u Nišu igrati protiv Vojvodine. Pobednik ovog duela sastaće se u petak u polufinalu Kupa sa boljim iz meča između Partizana i Hercegovca.

Prva dva četvrtfinala Kupa Radivoja Koraća biće odigrana večeras, a sastaće se: Borac - Čačak 94 i Crvena zvezda - FMP.

- Sa mnogo respekta prilazimo četvrtfinalnoj utakmici Kupa Radivoja Koraća. Očekuje nas vrlo težak zadatak, protiv ekipe u kojoj nosioci igre poseduju dosta iskustva. Napravili smo skauting i upoznali se sa načinom igre Vojvodine. Očekujem od svojih igrača da budu maksimalno motivisani i fokusirani na zadatke koji moraju da se ispune da bismo ispunili svoje ambicije - rekao je Barać, saopštila je Mega.

Košarkaš Mege Uroš Plavšić izjavio je da je Vojvodina kvalitetan tim.

- Sa uzbuđenjem dočekujemo Kup, drugačiji vid takmičenja i dosta utakmica u samo nekoliko dana. Vojvodina je veoma kvalitetna i fizički spremna ekipa. Moramo biti spremni da odgovorimo na njihovu agresivnost i borbenost. Priprema je veoma bitna i daćemo sve od sebe da izađemo kao pobednici iz tog duela - dodao je Plavšić.

Sastav Mege za Kup Radivoja Koraća: Uroš Plavšić, Lovro Gnjidić, Omerdžan Iljasolu, Stefan Miljenović, Nemanja Popović, Petar Kovačević, Mihailo Milutinović, Nikola Đurišić, Andrija Jelavić, Timotej Malovec, Iilija Milijašević, Filip Jović i Bogoljub Marković.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (0)

ANA VOLELA TENISERA? Španski mediji brujali o njihovoj romansi - možda bi kraj njega bila srećnija