"DELIJAMA" ĆE SE OVO POSEBNO SVIDETI: Zvezda do kraja sezone igra u "Pioniru"
CRVENA zvezda odlučila je da sve mečeve do kraja Evrolige igra u dvorani "Aleksandar Nikolić".
FOTO: KK Crvena zvezda
Crveno-beli će na taj način biti domaćini u preostalih devet utakmica u popularnom "Pioniru", a zna se kakva atmosfera se pravi u ovoj hali.
Pored mečeva u elitnom takmičenju, Zvezda će kao i do sada sve utakmice ABA lige i Superlige Srbije u kojima je domaćin igrati u dvorani "Aleksandar Nikolić".
Raspored mečeva kluba sa Malog Kalemegdana u Evroligi:
30. decembar 2021: Crvena zvezda – Zenit Košarkaši Zvezde pozdravljaju navijače/FOTO: KK Crvena zvezda
6. januar 2022: Crvena zvezda – Fenerbahče
11. januar: Crvena zvezda – Real Madrid
1. februar: Crvena zvezda – Olimpija Milano
3. februar: Crvena zvezda – Monako
3. mart: Crvena zvezda – Baskonija
10. mart: Crvena zvezda – Makabi Tel Aviv
23. mart: Crvena zvezda – CSKA
7. april 2022: Crvena zvezda – Anadolu Efes.
Kao što se može videti, crveno-beli će naredne tri utakmice u najkvalitetnijem evropskom takmičanje odigrati u Beogradu.
Šampion ABA lige i Srbije trenutno u Evroligi ima učinak 7-10, a na Jadranu 11-1.
BONUS VIDEO: Novak Đoković došao na utakmicu košarkaša Zvezde
Preporučujemo
TRINKIJERI IZGUBIO ŽIVCE: Italijan najpre udario igrača, pa ga gurnuo sa leđa (VIDEO)
24. 12. 2021. u 12:54
KONTROVERZNI HRVAT INSPIRISAN SRBINOM: Đoković mu je promenio život iz korena
24. 12. 2021. u 12:38
ZVEZDA DOČEKALA NAPADAČA: Ohi stigao na "Marakanu" i obukao crveno-beli dres (FOTO)
24. 12. 2021. u 11:50
"ĐOKOVIĆ JE NEŠTO POSEBNO!": Argentinac nahvalio Novaka: Kao da ima džojstik u ruci!
24. 12. 2021. u 13:55
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)