BORJAN NE MOŽE DA PREŽALI ODLUKU SUDIJE: Krenuo sam na korner...
Zbog golova u gostima "rosoneri" su ušli u osminu finala Lige Evrope, iako su oba puta odigrali nerešeno protiv beogradskog kluba. Kao i obično među najboljima na meču je bio čuvar mreže Crvene zvezde Milan Borjan.
FOTO: M. Vukadinović
- Pokazali smo da smo veliki i da možemo da igramo sa velikim klubovima. Velika je žal što nismo prošli, ali moramo da dignemo glavu i nastavimo dalje. Da se koncentrišemo na naše prvenstvo i kup - istakao je golman crveno-belih u razgovoru sa novinarima,
- Mi smo u obe utakmice igrali zadnjih 20 minuta sa igračem manje, ali pokazali smo karakter i energiju, da smo veliki. Stisli smo ih, krivo mi je što nismo uspeli da postignemo taj drugi gol, a videli smo da možemo... Iz godine u godinu podižemo lestvicu. Pre pet godina nismo bili nigde, a sada igramo s jednim Milanom, što je veliki uspeh za sve nas. Treba ovako da nastavimo i da probamo sledeće sezone da igramo Ligu šampiona.
Naravno, ostaje žal sa neizvedenim kornerom.
- Odigralo smo fenomenalno, naterali Milan da se brani na svom stadionu s igračem manje. To je fenomenalan uspeh, samo malo sreće nam je nedostajalo... Krenuo sam na korner, ali eto. Mogao je da pusti sudija još 10 sekundi da izvedemo taj korner pa posle toga da pričamo. Možda bi bio gol, možda i ne bi, to ne znamo. Napali smo ga svi, jer nije pustio korner. Mogao je da pusti tih 10 sekundi, jer su odugovlačili vreme, ležali su, Donarumi je trebalo dva-tri minuta da ispuca loptu u prvom poluvremenu, čekao je dok mu sudija ne priđe. Jedan Milan je kod kuće čuvao rezultat protiv nas...
(Srbija danas)
Preporučujemo
DEGENEK: Ponosan sam na svoje saigrače, zaslužili smo da prođemo dalje!
25. 02. 2021. u 23:59
BORJAN: Naterali smo jedan Milan da se brani sa igračem više, preponosan sam!
25. 02. 2021. u 23:08
ZVEZDA IGRA ZA BOGATSTVO: Evo koliko će crveno-beli zaraditi ukoliko pobede Milan!
25. 02. 2021. u 20:02
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)