SUPER LIGA ODLUČILA: Radničkom tri boda zbog greške Proletera
SUPER liga je donela odluku o rezultatu na utakmici Radnički – Proleter, zbog neragularnosti.
Foto: Printskrin Youtube
Opšta tuča na terenu nije u ovom postupku bila sporna, njom će se baviti Disciplinska komisija FSS. Bodovi sa ovog meča pripali su domaćinu iz Niša kao i pobeda službenim rezultatom 3:0, jer je Proleter napravio neregularnost, odnosno izmenu više.
Ovakvu odluku doneo je komesar za takmičenje Aleksandar Pivić kao nadležni organ rešavajući sporne situacije na utakmicama 6. kola Super lige Srbije.
Sve se vodilo uvidom u dokumentaciju - Zapisnikom sa utakmice, Izveštajem delegata kao i pregledom video snimka utakmice. Posle toga je utvrđeno da je u 80. minutu meča, nakon pet dozvoljenih izmena igrača, FK Proleter izvršio šestu izmenu, kada je umesto igrača sa brojem 80 Filipa Knežević u igru ušao igrač sa brojem 10 Uroš Vesić.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
HRVATI PRIZNALI: "Zašto su nam opravdano poništili gol za 2:2"
HRVATSKA reprezentacija je ispala sa Svetskog prvenstva. Izgubili su od Portugala 2:1 u osmini finala Svetskog prvenstva i završili svoj nastup, dok će Kristijano Ronaldo i drugovi u osmini finala jurišati na komšijsku Španiju.
03. 07. 2026. u 17:09
Komentari (1)