ARSENAL NIŠTA NE RADI SLUČAJNO: Stiže jedan od najboljih igrača španskog prvenstva
Martin Zubamendi, fudbaler Real Sosijedada, pojačaće Arsenal naredne sezone.
Foto: Profimedia
Kako je preneo Fabricio Romano, čuveni italijanski novinar, otkrio je da su dve strane postigle usmeni dogovor, dok su u Arsenalu obavestili tim iz San Sebastijana da planiraju da aktiviraju otkupnu klauzulu.
Zubamendi, 26, je čitavu karijeru proveo u Real Sosijedadu, i sa klubom iz rodnog grada je uspeo da svoje ime učvrsti kao jedan od najboljij zadnih veznih na svetu.
Zajedno su osvojili Kup Kralja 2020. godine, dok je bio važan šraf u ekipi Španije koja je na Evropskom prvenstvu 2024. godine osvojila zlato.
Ugovor bi trebalo da bude potpisan početkom letnjeg prelaznog roka, a Sosijedad će na konto slobode svog možda i najboljeg igrača dobiti 60 miliona evra.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo
"KUČKA SAM, A VAN TERENA...": Sabalenka otkrila svoje pravo lice (VIDEO)
10. 05. 2025. u 12:30
ZVEZDA ČASTI NAJMLAĐE: Besplatan ulaz za decu do 14 godina na meč protiv Vojvodine
10. 05. 2025. u 13:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
REMI PO MERI! Japan i Švedska podelili bodove i otišli u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
RADUJU se i jedni drugi, 1:1 nakon 90' na "AT&T stadionu", dovoljno da se obe reprezentacije plasiraju dalje.
26. 06. 2026. u 03:00 >> 03:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)