POJAČALA SE ČETA RUBENA AMORIMA: Mančester junajted doveo fudbalera iz Serije A

Новости онлајн

02. 02. 2025. u 13:14

Danski fudbaler Patrik Dorgu prešao je iz Lećea u Mančester Junajted, saopštio je danas trostruki prvak Evrope.

ПОЈАЧАЛА СЕ ЧЕТА РУБЕНА АМОРИМА: Манчестер јунајтед довео фудбалера из Серије А

Foto: Profimedia

Kako je saopšteno na sajtu "crvenih đavola", reprezentativac Danske je sa čelnicima kluba potpisao ugovor do juna 2030. godine, uz opciju da ostane i sezonu duže.

Dorgu, koji može da igra levog beka i levog krilnog igrača, došao je kao 18-godišnjak u Leće i u prethodne dve godine je u Serijia A odigrao 57 utakmica i dao pet golova.

Prošle godine Dorgu je debitovao za reprezentaciju Danske i dao je jedan gol na četiri odigrane utakmice.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

PO DOSTOJEVSKOM: Ovih 6 znakova otkrivaju ZLE LJUDE