TEN HAG OSTAJE BEZ VEZISTE: Fudbaler Junajteda pojačava Ajntraht
MANČESTER junajted će ostati bez veziste Donija van de Beka koji će u zimskom prelaznom roku napustiti "crvene đavole".
FOTO:EPA
Holandski fudbaler se dogovorio oko svih uslova sa Ajntrahtom iz Frankfurta gde će nastupati kao pozajmljen igrač, prenosi poznati italijanski novinar Fabricio Romano.
Van de Bek će član nemačkog kluba zvanično postati kada odradi medicinske preglede. Takođe, dogovoreno je da se u ugovor unese opcija o mogućem otkupu na kraju sezone.
Vredi istaći i da će Ajntraht platiti engleskom klubu za pozajmicu reprezentativca Holandije.
Doni je stigao u Mančester junajted u leto 2020. godine iz Ajaksa. Ipak, nije blistao na "Old Trafordu". Do sada je odigrao 62 utakmice i ostvario je učinak od po dva gola i asistencije.
Van de Bek je ove sezone u Premijer ligi odigrao samo tri minuta protiv Kristala Palasa. Na terenu bio još samo u Liga kupu kada je protiv istog rivala odigrao svega 20 minuta.
BONUS VIDEO: SPEKTAKL NA "MARAKANI": Koreografija navijača Zvezde preko celog stadiona
Preporučujemo
OGLASIO SE RAFAEL NADAL: Španac poslao poruku pred povratak na teren (FOTO)
15. 12. 2023. u 15:21
VELIKA ČAST ZA SINIŠU MIHAJLOVIĆA: Italija bruji o potezu Sampdorije posvećenom Mihi
15. 12. 2023. u 18:51
ĐOKOVIĆ BRUTALNO UDARIO NA ATP! Nijedna nepravda ga nije zabolela kao ova...
14. 12. 2023. u 12:25
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)