ŠOK ZA POZNATOG FUDBALERA: Roditelji zvezde Premijer lige kidnapovani kao na filmu (VIDEO)
Fudbalska zvezda, Luis Dijaz, koji igra za Liverpul, prolazi kroz teške životne trenutke.
Tanjug/AP
U rodnoj Kolumbiji naoružani napadači su kidnapovali njegove roditelje.
Prema informacijama koje su stigle iz te države majka fudbalera je pronađena, dok oca napadači još uvek drže zarobljenog.
Tamošnji portal, "Semana", objavio je snimke otmice na kojoj se vide naoružani napadači na motorima i vozilo u kojem su se, navodno, nalazili Dijazovi roditelji.
Napadači su zaustavili automobil, preuzeli kontrolu nad njim i zatim otišli u nepoznatom pravcu.
Preporučujemo
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)