TRENER MIDTJILANDA ŽALI ZBOG REMIJA: Bili smo mnogo bolji od Zvezde

TRENER Midtjilanda Bo Henriksen analizirao je utakmicu protiv Crvene zvezde, koja je završena bez pobednika - 1:1.

ТРЕНЕР МИДТЈИЛАНДА ЖАЛИ ЗБОГ РЕМИЈА: Били смо много бољи од Звезде

Foto: EPA-EFE/HUGO DELGADO

Danski stručnjak žali zbog remija i ističe da je njegov tim više pokazao od crveno-belih.

- Osećam se da kao da uopšte nismo imali sreće. Ni protiv Ludogoreca, ni u ovom meču. Odigrali smo sjajno oba puta. Čvrsto verujem da bismo pobedili da igramo ponovo. Svi parametri pokazuju da smo bili mnogo bolji od Crvene zvezde. Naročito u prvom poluvremenu – rekao je Henriksen.

Midtjiland je trenutno treći na tabeli sa dva bod, dok crveno-beli vode u grupi F sa sedam bodova.

Upravo ovi rivali igraju naredni meč. Ta utakmica na programu je 4. novembra na stadionu "Rajko Mitić".

BONUS VIDEO: Navijači Zvezde u Danskoj

 

ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.

27. 06. 2026. u 08:00

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone