TRENER MIDTJILANDA ŽALI ZBOG REMIJA: Bili smo mnogo bolji od Zvezde
TRENER Midtjilanda Bo Henriksen analizirao je utakmicu protiv Crvene zvezde, koja je završena bez pobednika - 1:1.
Foto: EPA-EFE/HUGO DELGADO
Danski stručnjak žali zbog remija i ističe da je njegov tim više pokazao od crveno-belih.
- Osećam se da kao da uopšte nismo imali sreće. Ni protiv Ludogoreca, ni u ovom meču. Odigrali smo sjajno oba puta. Čvrsto verujem da bismo pobedili da igramo ponovo. Svi parametri pokazuju da smo bili mnogo bolji od Crvene zvezde. Naročito u prvom poluvremenu – rekao je Henriksen.
Midtjiland je trenutno treći na tabeli sa dva bod, dok crveno-beli vode u grupi F sa sedam bodova.
Upravo ovi rivali igraju naredni meč. Ta utakmica na programu je 4. novembra na stadionu "Rajko Mitić".
BONUS VIDEO: Navijači Zvezde u Danskoj
Preporučujemo
ZVEZDA NIJE IZDRŽALA: Ivanić doneo bod zlata vredan, Borjan čudotvorac
21. 10. 2021. u 20:37 >> 20:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina
POČINjE ono što smo svi čekali, obračuni šesnestine finala, a prvi na teren izlaze Južna Afrika i Kanada koji se sastaju u Inglvudu od 21.00.
28. 06. 2026. u 10:30
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)