U "ZEMUNELU" PUNIM KAPACITETOM: Drugi start Partizana
MOTORI "valjka" su upaljeni prošlog ponedeljka, bez nekolicine reprezentativaca koji su dobili produženi odmor, pa ono pravo praktično počinje danas.
FOTO: M. Vukadinović
Trener Aleksandar Stanojević će u "Zemunelu" imati na raspolaganju skoro sve fudbalere na koje će računati tokom završne faze rada u slovenačkom Ptuju, gde crno-bele očekuju četiri kontrolne utakmice.
Fudbalere će danas u 10 časova najpre pozdraviti čelnici kluba, a zatim se očekuje brifing Aleksandra Stanojevića sa sedmom silom, tokom kojeg će šef struke Partizana pojasniti plan rada, ali i ono što javnost sigurno više "golica", a to je dokle se stiglo sa realizacijom planiranog renoviranja igračkog kadra.
Partizan već u četvrtak u jutarnjim časovima kreće put Ptuja, gde će ostati do 9. jula. Tokom boravka u Sloveniji crno-beli će odigrati četiri kontrolna meča, a po povratku u Srbiju sledi još nekoliko dana rada pred početak sezone u Superligi koji je zakazan za 17. jul.
Preporučujemo
BRADA IDE U TOKIO: Džejms Harden potvrdio učešće u selekciji SAD na Olimpijskim igrama
21. 06. 2021. u 21:13
BAUMGARTNER ZA ISTORIJU! Austrija prvi put u nokaut fazi Evropskih prvenstava
21. 06. 2021. u 20:15
NEZAUSTAVLjIVA BARSA: Jamal i družinu jurišaju ka tronu Evrope, ima li Atletiko ono što je potrebno da ih zaustavi?
OD 21.00 na "Kamp Nou" Barselona dočekuje Atletiko Madrid u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona, ovo će im biti već peti obračun od starta sezone, odlično se poznaju i ako je suditi po dosadašnjim obračuna trebali bi gledati pravi fudbalski spektakl.
08. 04. 2026. u 07:10
RUSI "RAZNELI" BRITANCE: Prvi put od početka rata u Ukrajini okršaj je bio "bez rukavica"
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... Rusi se polako vraćaju i - prvi put su za rivala imali i svoje velike protivnike na međunarodnoj sceni - a Velika Britanija se u tom sportskom okršaju nije dobro provela.
08. 04. 2026. u 16:26
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)