UZVIŠENE EMOCIJE PUBLIKE: Zdravko Čolić, posle dvogodišnjeg odlaganja, pevao u Berlinu
MEGASTAR Zdravko Čolić održao je za vikend rasprodat koncert u Berlinu, u muzičkoj dvorani "Verti", tačno dve godine posle prvobitno planiranog datuma, koji je u više navrata odlagao zbog pandemije korone.
Foto Pedro Becerra
Pevalo se i igralo u "Vertiju" više od dva i po sata, a pojedini Čolini obožavaoci došli su iz drugih nemačkih gradova, poput bračnog para Cujić, koji je samo zbog koncerta doputovao iz 700 kilometara udaljenog Forchajma.
- U Berlinu nisam dugo bio i raduje me što smo svirali, jer smo imali predivnu salu i svečarsko raspoloženje - rekao je Čola posle koncerta. - Moj pristup koncertu je isti i kod kuće i u dijaspori, ali su u dijaspori emocije jače i uzvišenije. Ljudi su se uželeli muzike, video sam neko oduševljenje i lepu energiju u publici.
Foto Fejsbuk
Čola, koji je za 8. mart obožavateljke obradovao novom pesmom "Sto dukata", nastavlja turneju 23. aprila koncertom u Koprivnici, a zatim i 30. aprila u Minhenu. Maj je rezervisan za američku turneju, u okviru koje nastupa u Atlanti (7. maj), Finiksu (8. maj), Los Anđelesu (14. maj), Vankuveru (15. maj), Torontu (21. maj), Čikagu (28. maj) i Njujorku (29. maj). U Opatiji će pevati 16. jula, u Novoj Gradiški 13. avgusta, a u Amsterdamu 22. oktobra.
Preporučujemo
KAKO JE NAPADNUTA ČOLINA SUPRUGA: Nožem joj nanete posekotine po licu
28. 02. 2022. u 14:05 >> 14:40
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja
MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).
10. 01. 2026. u 15:08
FRANCUSKA PRETI IZLASKOM IZ NATO-a: Glasanje u parlamentu, bes prema Trampu zbog Venecuele, Izraela i Grenlanda
FRANCUSKA je zapalila političku fitilj-bombu u samim temeljima NATO-a, u trenutku kada se globalne tenzije ubrzano prelivaju sa periferije na samu strukturu zapadnog bezbednosnog sistema.
10. 01. 2026. u 06:30
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)