Politika
VUČIĆ O "ZVUČNOM TOPU": Ne možete da izmislite nešto što se nije dogodilo
22. 06. 2026. u 11:21
VUČIĆ O VELIKOM SKUPU 27. JUNA: Otkrio šta je za njega u tom danu najvažnije!
22. 06. 2026. u 11:11
Tenis
ZVEREV PROŠAO DRAMU TOKOM MEČA: Osećao sam se užasno, dao sam sebi previše insulina
21. 06. 2026. u 09:23
Fudbal
ATP LISTA: Janik Siner i dalje ubedljivo prvi, Novak Đoković se nije "pomerao"
22. 06. 2026. u 10:29
EGIPAT NADOMAK NOKAUT FAZE: Salah režirao veliki preokret u drugom poluvremenu
22. 06. 2026. u 05:02 >> 05:02
Zorka
24.09.2020. 12:10
I treba. Svuda, gde u svetu izbiju nesreće, prirodne katastrofe, bolesti i sukobi, aktivno se sa svojom zemljom, zalaze za resavanje kriza, za opstu saradnju, solidarnost, mir, red i bolji zivot običnih ljudi. Cudno da se neko toga nije i pre setio.
milan
24.09.2020. 12:54
Jedini koji zasluzuje tu nagradu i to ne jedanput.
buki
24.09.2020. 13:15
Šteta što glasanje nije u UN, nego u Nobelovom komitetu, gde Putin nema nikakve šanse. Pogledajte koliko je Handke čekao Nobela za književnost, a Putin sa 68 godina nema baš toliko vremena za čekanje.
Varto Marx
24.09.2020. 14:23
Kada su dobili Nobelovu nagradu predsjednici iz SAD, koji imaju krvave ruke do lakta. Zasto nebi mogao da dobuje predsjednik Russije Putin,koji se stvarno bori za mir u svijetu. Najsvezije Venecuela, Kuba i druge takodje Irán.
Dragan Filipovic
25.09.2020. 09:25
Jedini čovek na planeti koji to stvarno zaslužuje .
momcilo laketa
25.09.2020. 17:16
Pametan, mudar, obrazovan, dalekovid, karakteran, vidi svijet preko brda a svi ostali do vrha brda, pravedan i za svoj narod i za druge narode, zeli pravedniji i ljudskiji svijet. Ba Zemlji se više ne može očekivat od najboljeg državnika. Smatram da e nagradu već dobio , ma šta bilo. Volimo vas PUTINE.