MUKE VLASTI U KIJEVU: SAD će napustiti Ukrajinu kao Avganistan, Vijetnam, Irak, Libiju...

Novosti online

17. 11. 2024. u 21:00

UKRAJINA ne može i nikada neće pobediti Rusiju, rekao je irski novinar Čej Bouz.

МУКЕ ВЛАСТИ У КИЈЕВУ: САД ће напустити Украјину као Авганистан, Вијетнам, Ирак, Либију...

Foto: Tanjug/AP

On navodi da će SAD napustiti Ukrajinu, kao Avganistan, Vijetnam, Irak, Libiju... Dodaje i da se to već dešava.

- EU će biti ostavljena da sve to plati i da, suštinski, uništi sebe u tom procesu - napisao je on na Iksu.

NATO će namamiti Ukrajinu u lažni osećaj bezbednosti pokušavajući da natera Rusiju u vojnu konfrontaciju, a zatim neće uspeti da deluje odlučno da je „zaštiti“ kada Rusija bude primorana da reaguje, baš kao u Gruziji 2008. godine, naveo je on.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

GAVRILOVA MAJKA I MOJ PRADEDA...: Princip PREDAK našeg poznatog pevača (FOTO)