LIBAN: U poslednjih 24 časa u izraelskim napadima poginuo 41 civil
MINISTARSTVO zdravlja Libana objavilo je najnovije informacije o broju žrtava jučerašnjih izraelskih napada širom zemlje.
Foto: Profimedia/Ilustracija
Rečeno je da je 41 osoba poginula, a 124 ranjena. Broj poginulih uključivao je 21 osobu koja je ubijena u vazdušnom napadu koji je pogodio stambenu zgradu u selu Aitou, u okrugu Zgarta sa većinskim hrišćanima, u severnom Libanu prvi put kada je ovo područje bilo napadnuto tokom rata, prenosi Al Džazira.
Ukupan broj poginulih otkako je Izrael 23. septembra pokrenuo intenzivni vazdušni napad na Liban porastao je na 1.356.
BONUS VIDEO: Vojislav Šešelj - Imali smo lopovsku, a sad nam se sprema ludačka revolucija
Preporučujemo
AMERIKA OTKRILA IZRAELSKE PLANOVE: Ovo će biti kraj "kozmetičkih osveta" Teherana
15. 10. 2024. u 17:23
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)