TRAMP POPULARNIJI OD MAJLI SAJRUS: Osećam se kao Elvis zbog hit pesme sa zatvorenicima
BIVŠI američki predsednik Donald Tramp rekao je da se oseća kao Elvis Prisli, nakon što je njegova pesma sa grupom muškaraca osuđenih za pobunu na Kapitolu 6. januara 2021, dospela na vrh muzičkih lista.
Foto: Tanjug/AP
-To su Donald Tramp i zatvorenici J6, a velika je stvar biti prvi i na Ajtjunsu(Itunes) i na Amazonu i na Billbord-u, rekao je bivši američki predsednik, a preneo je Hil.
Singl "Justice for All" interpretacija je pesme "The Star-Spangled Banner", koju pevaju zatvorenici, dok Tramp recituje Zakletvu na vernost.
Bivši predsednik je svoj deo snimio u svojoj rezidenciji Mar-a-Lago na Floridi, dok je hor svoje delove pesme uradio pomoću zatvorskog telefona.
Pesma se završava tako što hor više puta skandira "SAD!"
Hit bio je broj jedan na Bilbordovoj listi prodaje digitalnih pesama i dospeo na vrh Ajtjuns liste prodaje, a sav prihod ide onima koji su u zatvoru u vezi sa događajima od 6. januara.
U subotu, singl Zatvorskog hora J6 „Justice for All“ nadmašio je singl "Flower" pop zvezde Majli Sajrus.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SARAJEVSKI MEDIJI BRUJE - VUČIĆ NAS JE SPASIO U ZADNjI ČAS: Omogućio nam da gledamo Svetsko prvenstvo, dok Konaković "bljuje vatru"
SARAJEVSKI Dnevni avaz objavio je tekst u kojem su priznali da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, preko saglasnosti za podršku Telekoma Srbija, praktično omogućio da građani Bosne i Hercegovine gledaju utakmicu svoje reprezentacije protiv Kanade na Svetskom prvenstvu.
12. 06. 2026. u 17:33
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
MACA NAPUSTIO PORODIČNI DOM: "Ne mogu više! Rekao sam da je volim i izašao iz stana"
DRAGAN Marinković Maca je nedavno govorio o teškim životnim trenucima tokom rata u Sarajevu kada je trebalo da napusti porodični dom.
12. 06. 2026. u 13:09
Komentari (0)