KRIO SE U HOSTELU: U Beogradu uhapšen Marokanac osumnjičen za ubistvo u Sarajevu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije uhapsili su državljanina Maroka S.E.D. (1989), osumnjičenog da je, sa još nekoliko osoba, učestvovao u ubistvu državljanina Bosne i Hercegovine J.B. u Sarajevu 17. novembra.
Ilustracija / Foto Depositphotos
Osumnjičeni je lociran i uhapšen u hostelu u Beogradu, gde se skrivao u, kako se pretpostavlja, nameri da pobegne u neku od zemalja u regionu, navodi se u saopštenju MUP-a.
Hapšenje je rezultat zajedničkog rada i razmene informacija srpske i sarajevske policije.
S. E. D. je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu odrećeno zadržavanje do 48 časova zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo.
U toku je procedura izručenja osumnjičenog nadležnim organima u Bosni i Hercegovini dodaju iz MUP-a.
Preporučujemo
NOVOSTI SAZNAJU: Uhapšeno sedam policajaca iz Ćićevca, osumnjičeni da su primali mito
26. 11. 2020. u 14:21
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)