"NE DOLAZITE KUĆI, SVUDA JE KRV, UBIO SAM BOBANA": Detalji bratoubistva u Nišu (VIDEO)
DANAS je nakon kraće rasprave u porodičnoj kući u Nišu, V.V, (47) sekirom usmrtio pedesetdvogodišnjeg brata, a prema rečima komšija on je imao psihičke probleme.
J. Ć.
Bobana sam juče srela. Kao da je znao da će nešto da se dogodi, dva sata mi se žalio zbog brata koji je nedavno izašao iz paihijatrijske bolnice. Nije mogao da savlada njegovu sklonost ka alkoholu, a pio je lekove za šizofreniju i zato je bio agresivan. Nasrnuo je sekirom na njega i onda je pozvao tetku i rekao: "Ne dolazite kući, svuda je krv, ubio sam Bobana".
Foto: J. Ćosin
Preporučujemo
SUTRA JE LAZAREVA SUBOTA ILI VRBICA: Ovo su običaji - donose sreću i zdravlje
07. 04. 2023. u 16:05
SIN LANETA GUTOVIĆA SPASIO ŽENI ŽIVOT: Herojski čin koji će se dugo prepričvati
07. 04. 2023. u 16:34
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)