NOVI DETALJI NESREĆE NA SVADBI KOD KREMANA Poginuo mladić (28), tri osobe povređene
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se dogodila jutros oko 8 časova, na putu Užice-Mokra Gora, kod mesta Vitasi poginuo je I. T. (28).
D. Novković
Stradali mladić je automobilom udario u kamion, koji se potom nakon sudara zapalio, piše "Blic".
Povređene su tri osobe koje su bile u automobilu, dok vozač kamiona nema povrede.
Povređeni su prevezeni u užičku bolnicu.
Podsetimo, kako su mediji preneli, mladić je bio u svadbenoj koloni.
Snimatelj je pokušao da pretekne vozilo, kada je podleteo pod kamion i nastradao.
BONUS VIDEO:
"Novosti" u Hajdukovu kod Subotice posle okršaja migranata
Preporučujemo
MLADIĆ OBOREN ISPRED KAFIĆA U BATAJNICI: Sa povredom glave prevezen na reanimaciju
17. 09. 2023. u 08:02
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)