PRVI SNIMAK STRAVIČNE SAOBRAĆAJNE NESREĆE KOD OBRENOVCA: Daevu smrskan, mladić (20) mrtav na licu mesta
NA Šabačkom putu kod Obrenovca danas je mladić J.J. (20) poginuo, dok su dvojica mladića povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći.
Foto: Printskrin
"Daevu matiz", za čijim volanom je bio J.J, izleteo je sa kolovoza, udario u metalnu ogradu, a 20-godišnji mladić je na mestu ostao mrtav.
Povređeni D.A. i N.S prevezeni su u Hitnu Službu Doma zdravlja Obrenovac.
BONUS VIDEO:
BUKTINjA NA PARKINGU: Zapalio se kombi kod Bistrice
Preporučujemo
CRNA TAČKA SRPSKIH DRUMOVA: Na deonici Užice - Bela Zemlja za 5 godina 193 saobraćajke
12. 09. 2022. u 20:10
O SVADBI "PSSST": Šta je Jelena Đoković objavila usred venčanja (FOTO)
12. 09. 2022. u 15:46
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)