Politika
PETKOVIĆ POVODOM HAPŠENJA NA GAZIMESTANU: Sram vas bilo, gospodo iz Brisela
28. 06. 2026. u 21:03
PROPAST BLOKADERA: Ima ih samo 3649 u Kraljevu, sa sve njihovim liderom Đokićem
28. 06. 2026. u 20:10
Tenis
KONAČNO JE USPEO: Davidovič Fokina iz šestog pokušaja osvojio prvu titulu u karijeri
27. 06. 2026. u 22:31
ĐOKOVIĆ PRED VIMBLDON: Mnogo sam bolje pripremljen nego za Rolan Garos
27. 06. 2026. u 18:47
Fudbal
uživoPRENOS, JUŽNA AFRIKA-KANADA! Istorijski meč u Inglvudu! Bitka za osminu finala!
28. 06. 2026. u 22:24
SVE GORE OD GOREG! Duga pauza zbog teške povrede! Završio je sa Svetskim prvenstvom!
28. 06. 2026. u 19:30
Nada
22.11.2020. 17:52
Niko ne razmišlja o tome da će posle 18 mesto za izlaženje upravo biti prodavnice, marketi... A u njima neodgovornih, bahatih ljudi i previše! A nema niko da to kontroliše! Toliko o merama....
smiljka
22.11.2020. 18:35
Znaci u prodavnicama i drugim maloprodajnim objektima ne rade ljudi nego roboti. Pa tako ne postoji opasnost ni da se oni zaraze, a ni kupci.
Violeta
22.11.2020. 20:34
U prodavnicama ima mnogo vise ljudi nego u kaficima.Tamo nije leglo zaraze.Kako se ponasaju potrosaci?Pojedinci su kao gladne godine.
Aleks
22.11.2020. 22:44
Nova mesta za okupljanje alkosa...narkomana...i ostalih pacijenata ....trgovinske radnje i marketi....divno....tamo ne rade ljudi....nego masine.....?? da li ste bre vi normalni??????
Deki
22.11.2020. 23:27
Takozvana "struka" je definitivno izgubila kompas. Po njima i korona ima radno vreme....do 18h je bezopasna,a nakon 18h je opasna? I takvi "stručnjaci" ti pričaju da je vakcina korisna??? Pa oni ne znaju ništa ni o ovom "virusu",a kamo li o bezbesnosti vakcina,koje hvale na sva usta? Ovde,debelo,nešto nije u redu.