RASPISAN KONKURS ZA NAGRADU "ALEKSANDAR TIJANIĆ": Ime dobitnika znaće se 13. decembra
UDRUŽENjE novinara Srbije raspisalo je konkurs za nagradu "Aleksandar Tijanić", a rok za slanje predloga je 28. novembar.
Foto: Tanjug
Ova nagrada dodeljuje se za tekstove i priloge objavljene u štampanim, elektronskim ili onlajn medijima, ali i za novinarski potez. Mogu da konkurišu novinari koji rade u medijima u Srbiji, a radovi moraju biti objavljeni u periodu od 28. novembra 2023. godine do 28. oktobra 2024.
Ime dobitnika biće objavljeno 13. decembra, na dan kada je Aleksandar Tijanić rođen. Nagrada se sastoji od diplome i novčanog iznosa od 2.000 evra u dinarskoj protivvrednosti i biće uručena 21. decembra, na dodeli godišnjih nagrada UNS-a. Prvi put je, inače, dodeljena 2015.
Preporučujemo
Spremite se za kišu, pljuskove i pad temperature: Stižu hladni dani i mraz, a evo kakvo će vreme biti za Prvi maj
21. 04. 2026. u 07:11 >> 07:18
Slavimo Svete apostole Irodiona, Agava, Rufa i druge: Danas izgovorite ovu molitvu
21. 04. 2026. u 06:58
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Koliku penziju ima Angela Merkel? Brojka će vas iznenaditi! A to nije kraj - jedna stvar donela joj bogatstvo
ANGELA Merkel u penziji živi bolje nego ikad!
20. 04. 2026. u 12:46
Komentari (0)