PUTARI POMERAJU AUTOBUSE: Radovi na Bežanijskoj kosi menjaju linije
OD danas do nedelje doći će do izmena linija javnog gradskog prevoza sa oznakom 70, 72, 74, 75 i 75N zbog radova na redovnom održavanju u ulicama Dr Huga Klajna i Nedeljka Gvozdenovića na Bežanijskoj kosi.
U ponedeljak 20. jula posao će biti završen / Foto P. Milošević
Tačnije na delu od Ulice Marka Čelebonovića do Ulice Viktora Novaka, radovi će se izvoditi od danas do 20. jula u 6.00.
U ovom vremenskom periodu, vozila sa linija 70, 72, 74 i 75, kao i noćna linija 75N saobraćaće u smeru prema Bežanijskoj kosi ulicama Marka Čelebonovića, Norveškom, Grčkom, Marka Ristića, Nedeljka Gvozdenovića i dalje redovnom trasom. U smeru prema gradu ulicama Nedeljka Gvozdenovića, Viktora Novaka, Grčkom, Norveškom, Marka Čelebonovića i dalje redovnom trasom.
Vozila sa linije 82 će u smeru prema Keju oslobođenja voziće trasom Gandijeva - Vojvođanska - kružni tok sa ulicama Vinogradskom i Dr Ivana Ribara - Surčinska - Nedeljka Gvozdenovića - Viktora Novaka - Grčka - Norveška - Marka Čelebonovića i dalje redovnom trasom. U smeru prema Bloku 44 kretaće se ulicama Marka Čelebonovića - Norveška - Grčka - Marka Ristića - Nedeljka Gvozdenovića - Surčinska - kružni tok sa ulicama Vinogradskom i Dr Ivana Ribara - Vojvođanska - Gandijeva i dalje redovnom trasom.
Vozila sa linije 613 će u oba smera saobraćati ulicama Nikole Dobrovića, Marka Čelebonovića i dalje redovnom trasom.
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (1)