Arsenal razmišlja o prodaji Ozila Barseloni: Trećina novca – Realu!

V. N.

26. 03. 2016. u 22:11

Londonski i katalonski klub su smislili da se trampe uz beznačajnu doplatu. Katalonci su ponudili u zamenu Ardu Turana ili Munira el Hadadija. Tada bi Madriđani dobili samo “mrvice”...

Арсенал размишља о продаји Озила Барселони: Трећина новца – Реалу!

Mesut Ozil foto: getty images

BARSELONA je zainteresovana da od Arsenala kupi Mesuta Ozila!

Nemački plejmejker jeste igrač po ukusu trenera Katalonaca Luisa Enrikea, ali postoji samo jedna stavka zbog koje će Arsen Venger dobro razmisliti o prodaji: prema klauzuli, trećina od obeštećenja pripada Real Madridu!

Kad su kupovali Nemca, Real Madrid je stavio tu klauzulu u ugovor, pa bi u slučaju transfera od 50 miliona, klub iz Londona “upumpao” u kasu Španaca blizu 17 miliona evra.

Zato su dva kluba smislila da se trampe uz beznačajnu doplatu. Katalonci su ponudili u zamenu Ardu Turana ili Munira el Hadadija. Tada bi Madriđani dobili samo “mrvice”...

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije