NEVREME U NIŠU I ČAČKU: Više ulica pod vodom, nestajal i struja (VIDEO)

OLUJA sa pljuskovima sinoć je pogodila Niš i Čačak sa okolinom.

НЕВРЕМЕ У НИШУ И ЧАЧКУ: Више улица под водом, нестајал и струја (ВИДЕО)

Foto: printskrin

Niš je oko 21.00 čas zahvatilo kratkotrajno nevreme sa snažnim pljuskom i vetrom, a više ulica u gradu ostalo je pod vodom.

Najviše problema bilo je u Zetskoj ulici ispod nadvožnjaka, gde je saobraćaj onemogućen, prenosi RTS.

Slična situacija je i u Knjaževackoj ulici, a problema u saobracaju ima i na bulevaru Nemanjica i na Paliluli.

Ovo je treći put za nešto više od mesec dana da jaka kiša u Nišu stvara probleme u saobraćaju.

Zahlađenje uz obilnu kišu i vetar predveče je zahvatilo i područje Čačka i okoline. Nakratko su delovi grada, ali i nekih sela ostali bez električne energije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

JEDNA ULAZNICA, JEDNA PORUKA, MILIONI RAZLOGA ZA OSMEH: U prvoj sezoni Teatra humanosti donirano više od 11.000.000 dinara