VAŽAN ČINILAC: Maja gojković, predsednik Pokrajinske vlade
SVIM zaposlenima i onima bez kojih poslovanje "Večernjih novosti" ne bi bilo moguće, kao i čitaocima lista, čestitam 71 godinu postojanja i dokazanog, uspešnog rada.
Maja Gojković /Foto Pres biro PV
Vaše novine su za sve ovo vreme prolazile kroz velika iskušenja, uostalom kao i čitava novinarska branša u našoj zemlji, ali su, uprkos velikim izazovima, postale i ostale sinonim za istinito izveštavanje i negovanje profesionalnog standarda.
Posebno je važno setiti se da su "Novosti" i u doba potpune izolacije naše zemlje, ostale na strani naroda i nepokolebljive zaštite javnog interesa. I u 72. godini postojanja "Večernje novosti" zaslužuju da ostanu važan činilac na medijskom nebu Srbije, ali i čitavog regiona, novine koje će se i nadalje sa punim poverenjem citirati i redovno čitati.
Preporučujemo
MALI IZ BRISELA: Srbija najjača ekonomija Zapadnog Balkana i već deo evropske privrede
03. 07. 2026. u 16:32
NOVE INFORMACIJE IZ HAGA: Darko Mladić o zdravstvenom stanju generala
03. 07. 2026. u 15:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SRBIJA JE POČASNI GOST U PARIZU" Milanović pobesneo: Oni nisu ni u EU, ni u NATO, ni u Koaliciji voljnih
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Srbija ima ulogu počasnog gosta na vojnom defileu u Parizu povodom Dana Bastilje, a da je Hrvatska počašćena što su je tamo pozvali.
03. 07. 2026. u 15:08
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
ŽENA PODMETNULA BOMBU: Šok otkriće o napadu na ukrajinskog oligarha (VIDEO)
NA SNIMCIMA se vidi osumnjičena sa velikim crnim šeširom, crnim prslukom preko bele odeće i belim sportskim patikama.
02. 07. 2026. u 21:58
Komentari (0)