ŠPIJUNKA: Žito za ptice
14. 01. 2017. u 15:45
Tokom ledenih dana, koji su prošle nedelje okovali Beograd, gradonačelnik Siniša Mali odlučio je da na balkonu svog kabineta u Starom dvoru napravi sklonište za ptice
Siniša Mali
TOKOM ledenih dana, koji su prošle nedelje okovali Beograd, gradonačelnik Siniša Mali odlučio je da na balkonu svog kabineta u Starom dvoru napravi sklonište za ptice.
Osim hladnoće, vrapcima i golubovima iz Pionirskog parka veliki problem je
nedostatak hrane, jer je debeo sneg pokrio parkove i ulice. Da ptice ne bi uginule od gladi, Mali je naručio vreću žita i drugog zrnevlja.
Svakog jutra kad dođe na posao, izađe na terasu da bi se uverio koliko je hrane ostalo u činijama. Ako su prazne, sa kolegama iz kabineta sprema nove porcije.
Goran
14.01.2017. 17:04
Voleo bih da je meni tako dosadno Mali moj.
@Goran - Tipican srpski odgovor. Nebitno je da li je delo lepo ili ne, bitno je da se pljune.
Komentari (2)