AJVAN TONI VODI AL AHLI DO KRAJA? Englez počeo da teroriše golmane u Azijskoj Ligi šampiona
AZHIJSKA Liga šampiona stigla je do osmine finala, a u jednom od najzanimljivijih okršaja prvog dana sudariće se Al Rajan iz Katara i Al Ahli iz Saudijske Arabije.
Profimedia
Igraće na "Jasim bin Hamad" stadionu u Dohi gde su se već sastali ove sezone, u okviru trećeg kola ligaške faze kada je Ahli pobedio sa 2:1.
Napad gostiju na tom meču predvodio je Ajvan Toni koji se u to vreme još nije bio u potpunosti adaptirao na novu sredinu, ali sada je u formi koja je zastrašujuća. Na svoja prva četiri nastupa u ALŠ nije imao učinak, ali je zato u poslednja četiri upisao pet golova i asistenciju.
Postigao je deset golova na poslednjih šest utakmica u svim takmičenjima, uključujući i het-trik kojim je srušio šampiona Saudijske Arabije Al Hilal u prošlom kolu Pro lige.
Nema sumnje da i odbrani Rajan od Engleza preti najveć opasnost i verujemo da će na krilima njegove igre gosti ostvariti pobedu pred revanš.
NAŠ TIP: 2 (kvota 1,65)
NOVA EPIZODA KLADIONIČARSKIH PRIČA: Šta prognozira tipster Đurica
GROBARI SE TUKLI SA POLjSKIM HULIGANIMA! Tuča navijača o kojoj priča Evropa (FOTO)
Jedna tuča navijača izazvala je veliku pažnju među evropskim huliganima.
04. 02. 2026. u 18:55
KORONAVIRUS HAOS! Opet Italija, opet izolacija!
Najnovije vesti iz sporta - liče na one iz 2020, kada se SARS-CoV-2 virus raširio planetom, a epidemija "buknula" u Italiji.
04. 02. 2026. u 15:57
POTVRĐENO! Zvezda dovela reprezentativca Srbije!
Fudbalski klub Crvena zvezda doveo je veliko pojačanje.
04. 02. 2026. u 15:44
Komentari (0)