OBELELI ZLATAR I KAMENA GORA: Snežni pokrivač od nekoliko centimetara već formiran

А. Ровчанин

26. 12. 2020. u 13:03

KIŠA koja je padala tokom noći u ranim jutarnjim časovima prešla je u susnežicu i sneg. Snežni pokrivač od nekoliko centimetara već je formiran na Kamenoj Gori i Jabuci.

ОБЕЛЕЛИ ЗЛАТАР И КАМЕНА ГОРА: Снежни покривач од неколико центиметара већ формиран

Foto: A. Rovčanin

- Za sada su svi putni pravci prohodni, u toku dana spremno dočekujemo intenzivnije snežne padavine - kazao je Živko Kijanović, predsednik Mesne zajednice Kamena Gora.

Velika količina kiše koja je pala u nižim delovima prijepoljkse opštine pokrenula je odrone, pa se vozačima savetuje oprez na deonici od Bistrice do Gostuna i granice sa Crnom Gorom.

Sneg već nekoliko sati intenzivno pada i na Zlatiboru, a u okolnim selima snežni pokrivač dostigao je visinu od deset cenitimetara.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21

Komentari (0)

SRBIJA NABAVLJA NAJMOĆNIJE PVO SISTEME Vučićeva hitna najava: Za dva ili tri meseca obavestićemo javnost