ODBOJKAŠI NEĆE IGRATI PRED PRAZNIM TRIBINAMA: Navijači mogu u dvoranu
ODBOJKAŠKA groznica polako trese Italiju.
foto: EPA
Tamošnje vlasti zbog pandemije virusa korona nisu zatvorile dvorane, već su dozvolile da mogu da prime 25 odsto svog kapaciteta. Zbog toga su već u Peruđi i Modeni navijači pohrlili da što pre nabave ulaznice, koje su za neki od njih od zlata.
Inače, u polufinalu italijanskog Superkupa za odbojkaše, 13. i 20. septembra sastaju se: Peruđa (Atanasijević) - Modena (Petrić, Stanković), Itas Trentino (Lisinac, Podraščanin) – Lube.
Finale je 25. septembra u Veroni.
Preporučujemo
NA GLORIJA KUPU IMA ZARAŽENIH VIRUSOM KORONA: Fener otišao kući, Zvezda igra i dalje
11. 09. 2020. u 11:58
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
HRVATSKA U NEVERICI: Evo šta su Srpkinje uradile u Dubrovniku
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - Srbije.
24. 03. 2026. u 19:20
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)