EVO KADA ZVEZDA GOSTUJE REALU: Poznat novi termin odložene utakmice u Madridu
UTAKMICA 19. kola Evrolige između Real Madrida i Crvene zvezde biće odigrana u ponedeljak 18. januara od 19 časova, saopšteno je iz Crvene zvezde.
FOTO: KK Crvena zvezda
Susret je trebalo da se odigra u sredu 13. januara u 21 čas, ali je odložen zbog veoma loših vremenskih prilika i snežnih padavina u Madridu.
To je bio razlog što avion sa ekspedicijom crveno-belih nije mogao da doputuje u Španiju.
Košarkaši Crvene zvezde otputovali su u četvrtak u Valensiju gde će u petak, 15. januara od 21 sat igrati meč 20. kola Evrolige.
Posle 18 odigranih mečeva, ekipa sa Malog Kalemegdana nalazi se na 16. mestu sa šest pobeda i 12 poraza.
Valensija je deseta sa skorom 10-9.
Preporučujemo
SAOPŠTENjE EVROLIGE O OTKAZANOM MEČU: O novom terminu odlučuju vlasnici TV prava
13. 01. 2021. u 15:08
OTKAZAN MEČ REAL - CRVENA ZVEZDA? Nakon višečasovnog čekanja na aerodromu nisu dobili dozvolu za let
13. 01. 2021. u 14:17 >> 14:22
LASO PRED ZVEZDU: Crveno-beli su uvek komplikovan protivnik, Ljulj i dalje van terena
12. 01. 2021. u 18:31
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)