UMALO OD GOTOVOG VERESIJA: Rusi imali tri gola prednosti, pa strepeli od Mađara

06. 09. 2020. u 20:20

FUDBALSKA reprezentacija Rusije zabeležila je i drugu pobedu u Ligi nacija pošto je slavila protiv Mađarske u gostima sa 2:3.

УМАЛО ОД ГОТОВОГ ВЕРЕСИЈА: Руси имали три гола предности, па стрепели од Мађара

Nakon pobede nad Srbijom "zbornaja" je uz malo muke pobedila u Budimpešti i tako pokazala da je ozbiljan kandidat za pobednika grupe.

Rusi su imali sve u svojim rukama, na startu drugog poluvremena su vodili sa 0:3, a na kraju su strepeli za trijumf, do kog su ipak uspeli da dođu.

Strelci za selekciju Stanislava Čerčesova su bili Anton Mirančuk i Magomed Ozdoev u prvo poluvremenu, odnosno Mario Fernandeš koji je postigao pogodak u 46. minutu.

Mađari se nisu predavali, pa je u 62. minutu rezultat smanjio Roland Salai, da bi rođeni Srbin Nemanja Nikolić 20 minuta pre kraja meča uneo dramu u ovaj meč.

Ipak, domaćin nije imao snage da se u potpunosti vrati u meč i posle dva kola Rusija ima maksimalnih šest bodova, dok je mađarska druga sa tri boda, ali ima meč više od Srbije i Turske, koji se sastaju danas od 20.45 u Beogradu.