SRAMOTNA PROVOKACIJA ŠIPTARA: "Momci, Kosovo je naše, igrajte fudbal"
Večeras će oči cele Evrope biti uprte u Tiranu gde će Albanija dočekati Srbiju u utakmici kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine.
FOTO: Tanjug/AP
Fudbaler koji je davne 2014. godine bio deo selekcije Albanije tokom prekinute utakmice u Beogradu Mergim mavraj oglasio se sramnom porukom.
- Momci, rat je gotov. Kosovo je naše, zauvek. Sada igrajte fudbal, napisao je Albanac na Instagram storiju.
Mavraj je tokom karije upisao 50 utakmica u dresu Albanije, a veći deo karijere proveo je u Nemačkoj.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
OGLASIO SE OMRAŽENI ŠIPTAR: Džaka govorio o duelu iz Beograda i podigao prašinu pred susret Albanija-Srbija
07. 06. 2025. u 10:11 >> 10:20
ALBANCI U PANICI: Optužili Srbe za špijunažu, ovako je reagovao selektor
07. 06. 2025. u 08:52
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)