NOVI PROBLEMI NA POMOLU: Operisan važan igrač Totenhema (FOTO)
Fudbaler Totenhema Dejan Kuluševski podvrgnut je operaciji desnog kolena, zbog povrede koju je zadobio na utakmici protiv Kristal Palasa.
Foto: Profimedia
Kuluševski je na utakmici protiv Kristal Palasa, koju je njegova ekipa izgubila 0:2, izašao iz igre u 19. minutu.
- Možemo da potvrdimo da je Dejan Kuluševski zadobio povredu patele desnog kolena u meču Premijer lige protiv Kristal Palasa prošlog vikenda. Posle daljih konsultacija sa specijalistima, vezista je danas operisan i odmah će započeti rehabilitaciju kod našeg medicinskog osoblja. Svi smo uz tebe, Deki - piše u objavi Totenhema na društvenoj mreži X.
Švedski vezista je ove sezone odigrao ukupno 49 utakmica i postigao 10 golova za Totenhem, koji zauzima 17. mesto na tabeli Premijer lige.
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)