ZNA KAKO DA PROVEDE VREME: Evo šta radi Ten Hag nakon što je napustio Junajted
ERIK ten Hag je napustio Mančester junajted. Holanđanin trenutno nema obaveza oko trenerskog posla i to je iskoristio da se vrati u domovinu.
FOTO: Tanjug/AP
Dolaskom u zemlju u kojoj je rođen, odlučio je da ode na utakmicu Eredivizije između NAK Brede i Heraklesa. Ceo meč odgledao je iz lože.
Ten Hag je na klupi Junajteda bio od 2022. godine i za to vreme osvojio je dva Kupa - Liga kup i FA kup.
Podsetimo, njega će u redovima "crvenih đavola" na mestu šefa stručnog štaba zameniti Ruben Amorim.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
ALBANCI ČUPAJU KOSU! Srpski reprezentativac razlog za nestvarne scene u inostranstvu, ovo se ne pamti! (VIDEO)
03. 11. 2024. u 14:47 >> 14:14
PUKLA BRUKA U AMERICI: Embid hteo da bije novinara, NBA pokrenula istragu... (VIDEO)
03. 11. 2024. u 08:23
ŠOK PRED POČETAK: Još jedan poznati teniser odustao od "Beograd opena"
02. 11. 2024. u 12:22
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
Radeta kritikovali zbog rasizma, sada ga citiraju i hvale
AFRIČKE selekcije jedna za drugom završavaju svoje učešće u 1/16 finala Svetskog prvenstva. Posle Južne Afrike, Obale Slonovače, Konga i Senegal pakuje kofere iz SAD, Kanade i Meksika.
02. 07. 2026. u 21:10
Komentari (0)