PARTIZAN REŠIO GORUĆI PROBLEM: Levi bek stigao u Humsku
NOVO pojačanje stiglo je u Humsku.
Foto: FK Partizan
Reč je o Mariju Jurčeviću, koji dolazi sa Kipra.
Kako prenosi „Telegraf.rs“ Mario Jurčević dolazi kao slobodan igrač, pošto je raskinuo ugovor sa Apolonom iz Limasola.
Momak rodom iz Ljubljane dolazi kao slobodan igrač.
Levi bek kome je 29 godina igrao je u karijeri za Olimpiju, Radomlje, Aluminij i Osijek pre nego što je došao u Apolon prošlog leta. Odigrao je i četiri utakmice za reprezentaciju Slovenije.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
JOKIĆ DOBIJA VELIKO POJAČANjE? Denver želi četvorostrukog NBA šampiona
29. 06. 2024. u 13:58
BOMBA POSLE EURO 2024: Srpski reprezentativac na meti nemačkog velikana?
29. 06. 2024. u 13:27
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)