PROBLEM ZA JUNAJTED: Markus Rašford ne igra protiv Sevilje
FUDBALER Mančester junajteda Markus Rašford propustiće prvi meč četvrtfinala Lige Evrope protiv Sevilje zbog povrede mišića, saopštio je danas engleski klub.
FOTO: AP
Sjajni krilni napadač je zamenjen u 80. minutu subotnje utakmice 30. kola Premijer lige protiv Evertona (2:0).
- Posle dodatnih pregleda utvrđeno je da će Rašford propustiti još nekoliko utakmica, ali se očekuje da će biti spreman za finiš sezone. Odsustvo engleskog reprezentativca sa terena je veliko razočaranje za naš tim, pošto je Rašford postigao 28 golova u svim takmičenjima - saopšteno je iz Mančester junajteda.
"Crveni đavoli" će sutra od 21 sat na "Old Trafordu" dočekati ekipu Sevilje u prvom meču četvrtfinala Lige Evrope.
BONUS VIDEO: DILEME NIJE BILO: Zbog ovoga je prekinuta utakmica Čukarički - Partizan
Preporučujemo
"ĐOKOVIĆ I NjEGOVA TEORIJA ZAVERE": Hrvatski komentator žestoko prozvao Novaka (VIDEO)
12. 04. 2023. u 11:56
ČUKARIČKI TRAŽI POBEDU: ''Utakmica protiv Partizana mora biti registrovana rezultatom u našu korist''
12. 04. 2023. u 11:31 >> 11:49
PARTIZAN U PROBLEMU: Željko Obradović ostaje bez jednog od ključnih igrača
12. 04. 2023. u 08:48
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)