NIŠLIJE GOLEADOM PREKINULE LOŠ NIZ: Lalatovićev Radnički se probudio i produžio agoniju Spartaka

Дарко Николић
Darko Nikolić

19. 09. 2022. u 20:59

FUDBALERI Radničkog iz Niša ostvarili su u 12. kolu Mocart bet Superlige Srbije pobedu nad subotičkim Spartakom.

НИШЛИЈЕ ГОЛЕАДОМ ПРЕКИНУЛЕ ЛОШ НИЗ: Лалатовићев Раднички се пробудио и продужио агонију Спартака

FOTO: A. Ilić

Nišlije su golovima Dimića u 34. minutu, te Štulića u 61. i, iz penala, u 78, savladale  sa 3:0 Subotičane, pa tako osetile slast pobede posle tri kola u kojima su osvojili samo bod.

Ekipa trenera Nenada Lalatovića ovim uspehom je skočila na 10. mesto prvenstvene tabele, a Spartak, kome je ovo četvrti poraz u nizu, trenutno je 13. u konkurenciji 16 superligaških ekipa.

 

BONUS VIDEO: Pešić prekinuo Zvezdinu agoniju, ovako su crveno-beli poveli protiv Napretka

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

DAN MIRA I MEĐUSOBNOG UVAŽAVANJA: Šta pravoslavci treba da urade za katolički Božić?