STRELAC GOLA ZA MAĐARSKU ODUŠEVLJEN: Ovo je jedan od najlepših dana u mom životu

Časlav Vuković

19. 06. 2021. u 19:02

STRELAC jedinog gola za Mađarsku u remiju sa Francuskom (1:1) Atila Fiola oduševljen je igrom svoje selekcije.

СТРЕЛАЦ ГОЛА ЗА МАЂАРСКУ ОДУШЕВЉЕН: Ово је један од најлепших дана у мом животу

Foto: EPA-EFE/Laszlo Balogh/POOL

On je Mađare doveo do prednosti u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, da bi Antoan Grizman koji je imao zanimljiv komentar utakmice u 66. minutu postavio konačan rezultat.

- Postigli smo fantastičan rezultat sjajnom timskom igrom. Ponosan sam na ekipu, takođe i na navijače. Ovo je jedan od najlepših dana u mom životu - rekao je Fiola.

Mađarska je prikazala odličan fudbal protiv svetskog prvaka nošeni sjajnom podrškom sa tribina "Puškaš Arene".

- Bilo je sjajno videti koliko je ekipa igrala dobro. Pokazali smo mnogo hrabriji fudbal u napadu nego protiv Portugala u utorak. Danas je sve bilo neverovatno - smatra strelac vodećeg gola na meču.

Mađari su osvojili prvi bod na EURO, a u poslednjem meču u grupi u sredu 23. juna igraju protiv Nemačke u Minhenu.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

(Sport klub)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

POSLE NEKOG VREMENA: Nebojša Pajkić u javnosti- evo kako danas izgleda (FOTO)